כיצד למצוא עורך דין טוב ברמת גן

עורך דין טוב ברמת גן – הדרך היעלה למציאתו

מחפשים עורך דין טוב ברמת גן? בוודאי אתם חושבים על עורך דין מומלץ, בעל ותק וניסיון בתחום ההתמחות הדרוש לכם. כיצד תמצאו עורך דין כזה? מה הפרמטרים שכדאי לכם לבדוק? באילו חלקים של רמת גן כדאי לכם לחפש והאם יש קשר בין מיקום המשרד וההתמחות שלו?

מציאת עורך דין טוב ברמת גן – האם המיקום חשוב?

חשוב שעורך הדין שלכם יהיה קרוב אליכם מבחינה גיאוגרפית, אם תהיו זקוקים לשירותים שלו לעיתים קרובות.

מאידך, אם אתם עצמכם מגיעים מחוץ לעיר, כדאי שתעזרו בעורך דין מקומי, שבנוסף על היכולת שלו להתמודד עם הבירוקרטיה המקומית, גם יוכל להוות עבורכם נקודת מפגש ונציגות מקומית.

אם אתם מנהלים תביעה או התדיינות ברמת גן, כדאי שלעורך הדין יהיה משרד מקומי: בצורה כזו תחסכו לו זמן נסיעות ואתם תחסכו לא מעט בחיובים החודשיים.

אם יש לכם עסק מקומי, או שאתם מתכננים לפתוח עסק ברמת גן, לבנות בעיר או להרחיב מבנה, קחו מישהו שמכיר את הוועדות המקומיות, את הדרישות הספציפיות וכן, גם את האנשים שמאחורי החותמות על הניירת.

האם המיקום בתוך רמת גן עצמה, חשוב?

פחות.

חלק גדול ממשרדי עורכי הדין ממוקמים באזור התעשייה של הבורסה, על גבול תל אביב. משרדים אחרים ממוקמים לאורך ציר בן גוריון וליד בית המשפט לענייני משפחה, בגבול בני ברק, וכן הלאה.

רמת גן עצמה לא גדולה, כך שבתוך העיר המיקום הוא יותר עניין של נוחות ותדמית.

חפשו בהתאם להתמחות

בין אם ברמת גן ובין אם מחוצה לה: הפרמטר החשוב הוא יכולתו של עורך הדין – או עורכת הדין – לענות על הצרכים המשפטיים שלכם.

כאשר אתם שוקלים אל איזה עורך דין לפנות, בדקו מה נמצא בשורש הצורך שלכם, ולא בהכרח הנושא למחלוקת:

יכול להיות שהטיפול בירושה שקיבלתם יתאים דווקא לטיפולו של עורך דין למקרקעין, יותר מאשר עורך דין שמטפל בצוואות ובנושאים משפחתיים, גם אם המחלוקת שלכם היא עם האחים שלכם.

פרסומים ותקדימים

פרסומים של המשרד ומספר התקדימים המשפטיים שהמשרד חתום עליהם מהווים סוג של המלצות מקצועיות:

משרד שמרבה לפרסם בעיתונות – גם בעיתונות לאו דווקא מקצועית – הוא משרד מתחדש, שבוודאי מקפיד על לימוד ושדרוג הידע שלו.

משרדים טובים רבים עוסקים לא מעט ביצירת תקדימים, וגם משרדים כאלה, שיש תקדימים רבים שהם חתומים עליהם, נחשבים למשרדים מעורבים ויצירתיים יותר.

המלצות של עמיתים וחברים

בסופו של דבר, המלצה טובה של חבר או מישהו שאתם סומכים עליו והזדקק בעבר לטיפול משפטי מהסוג שאתם צריכים, יכולה להיות deal breaker.

חפשו המלצות על עורך דין מצד אנשים שאתם יכולים לסמוך עליהם ואתם מכירים אותם.

ולבסוף: ברמת גן או מחוצה לה – מי מטפל בך?

היכנסו למדריך העסקים של b144: מצאתם משרד עורכי דין מומלץ ברמת גן? בדקו מי במשרד יטפל בכם מעשית: מתמחה צעיר, עורך דין או אחד השותפים?

ודאו שהתעריף ברור לכם ומתאים לכיסכם. שקלו אם עדיף לכם לעבוד מול משרד גדול ולקבל עבודה שוטפת רק מעורך דין צעיר, או לעבוד עם עו"ד ותיק, במשרד אישי.

לרשימת עורכי דין ברמת גן באתר b144

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *